Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Manapsag melyik virusirtot...

Manapsag melyik virusirtot erdemes hasznalni 7 alatt (is)?

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezeket:ESET,Avast,Panda,AVG,Avira,Comodo,Kaspersky,Bitdefender,Norton,McAfee(csak a fizetőst),Trend Micro,BullGuard.

Mindegyiknek megvan a hibája,a többi meg az User figyelmén múlik mivel nem a vírusok nagy részét el lehet kerülni ha nem kattintunk rá mindenre...

2015. okt. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az avast és az AVG ingyenes verziói a legtöbb rossz dolgot kiszűrik, semmiképp ne használj tört verziós vírusírtót az nem jobb mint egy ingyenes.
2015. okt. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security9 a legújabb, fut Windows7 alatt is, de fizetős.
2015. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.

ESET-et (9es verziót) majd,akkor használóm ha kijavítják a hibáit amit már bepanaszoltam nekik én IS.

2015. okt. 28. 13:06
 5/9 anonim ***** válasza:
nod32 jobb csak fizetosbe van pl kaspersky
2015. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam az új ESET hibáit (nehézkes bootolás például), de miután panaszt tettem, érkezett egy frissités, azóta nincs vele semmi gond.
2015. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Parek1990 válasza:

Sok ügyfelünk van magán és vállalati szférában. Véleményem szerint a jelenleg legmegbízhatóbb vírusirtó az ESET Smart Security otthoni felhasználók részére.


Itt bővebben olvashatsz az ESET vírusirtókról: [link]

2015. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ESET nem eszi a memóriát, a Kaspersky gynegébb gépekre nem jó, lassít.
2015. okt. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Még nem javították az ESET-et.Talán következő verzióba,bármint 9esen belüli verzióba.

Nem bootolási gondom volt vele.


Gép nem gyenge,használnám én a Kaspersky-t is,ha mindig közzé tennék a havi magazinos kódját,mivel azért a magazint meg nem venném.

2015. nov. 1. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!