Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki folyamatosan feltöri...

Valaki folyamatosan feltöri az MSN-em (többek közt), valahogy ki tudom deríteni, hogy ki az és hogy csinálja?

Figyelt kérdés

Ezen kívül más honlapokat is, ahol regisztrálva voltam, kiderült, hogy feltörték (pl. egy számomra fontos embertől sosem kaptam meg a leveleket egy bizonyos oldalon és nála a gépén megjelent hogy olvasatlanul törölték, tehát bizonyítva lett, hogy valaki belépegetett a nevemmel)

Bonyolult, hosszú jelszavam van, több mint 10 karakter (mindenhol, msn-en is), van benn kisbetű, nagybetű, szám.

Én úgy gondolom, mindent megtettem a "biztonság" érdekében.

Hogy csinálják ezt velem?????? Hogy tudja feltörni a jelszavamat?

És kilehet valahogy deríteni, hogy ki csinálja??????

Kérlek, segítsetek, nagyon nagyon idegesítő a dolog :(


2008. szept. 14. 16:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Légyszi, valaki aki ért hozzá, segítsen!!!
2008. szept. 15. 17:27
 2/5 Evil ***** válasza:
100%
esetleg valahol beállítottad a jelszó megjegyzését és úgy lépett be valaki.vagy valaki a suliban (vagy akárhol) látta amikor írtad be.több hozzászólásomban írtam már ,hogy nem lehetetlen ,de nagyon nehéz feltörni akár 1 emailt vagy akár 1 msn-t .ehhez nagyon bonyolult kódfejtés kell és aki ilyesmihez ért az meg nem a TE msneddel vagy emaileddel fog foglalkozni.
2008. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Itthon a gépemen van olyan oldal, ahol bevan állítva a jelszó megjegyzése. De az itthoni gépemhez SENKI nem fér hozzá. Suliban nem jellemző, hogy netezek. Igazából még így se értem akkor teljesen a dolgot, de azért köszönöm a választ!

Amúgy ha ilyen bonyolult dolog feltörni egy jelszót, akkor teljesen egyetértek, hogy ekkora "tudással" nem egy mezei ember jelszavával szórakoznak!!

2008. szept. 17. 16:47
 4/5 anonim válasza:
74%
az teljesen mindegy,ha otthon van beállítva rajta a jelszó megjegyzés,akkor is bele tudnak lépni,akár kukutyinból is.és jelzem,nem kell hozzá nagy ész!
2008. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, bocs, nem akarok hülyének tűnni, de én nem értek ezekhez a dolgokhoz, nemtudtam, hogy ilyen lehetséges....

És azt nemtudod véletlenül, kilehet deríteni valahogyan, hogy ki lép bele a gépembe?

2008. szept. 22. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!