Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A NosTEAM. Ro nevű torrent...

A NosTEAM. Ro nevű torrent oldal ugye nem vírusos?

Figyelt kérdés

Csak mert a rengeteg felugró reklám egy kicsit furcsa volt, meg letöltöttem róla egy játékot, amit elég furcsán csomagolt ki: egy ilyen parancssor-szerűségen írta ki a kicsomagolást. Remélem, nem tolt fel semmi oda nem való dolgot a gépemre.

Csak egy játékot töltöttem le innen, és nem is tervezek többet, de ezt csak itt találtam meg, és nem akarom, hogy pont ezzel fussak bele valami csúnya vírusba...



2015. dec. 29. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon kicsi a valószínűsége hogy itt neked valaki meg fogja nézni, hogy tényleg veszélyes-e tört játékot futtatni, ami ilyen-olyan egyéb beépített folyamatot indít el.

Filozofikus kérdésből kiindulva: igen, lehetséges hogy lesz ott valami, de lehet hogy nem.


Gonosz válasz: eldöntendő kérdésedre két válasz adható: igen vagy nem. Ha én azt mondom hogy nem, de a következő válaszoló azt mondja hogy igen, akkor mit csinálsz?

2015. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 csigusz27 ***** válasza:
74%
Semmire nincs garancia,én magyarítások(pont)hun szedtem össze trójait...:-(
2015. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Amarok Tonrar ***** válasza:
Vírust még a hivatalos oldalakról, vagy DVD mellékletekről is össze lehet szedni, ha nem is túl gyakran. Egy olyan oldal, ami programokat tesz ellophatóvá, szerinted mennyire megbízható? Hogy ténylegesen kaptál-e valamit, azt csak te tudhatod, ha fogod egyáltalán. Ha ügyetlenül lopsz, vagy egyáltalán lopsz, sosincs biztosíték arra, hogy a zsákmány tiszta.
2015. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elvileg tiszta...


[link]

2015. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, én is találtam már rossz torrentet. Én ncore-ól szoktam töltögetni, de ezt az oldalt is kipróbáltam, vannak rajta jó játékok, csak tényleg iszonyatosan tele van reklámokkal, alig lehet leszedni a játékot. A vírusirtó bármikor bejelezhet, nekem pl. comodom van

(mondjuk a comodo eleve elég hisztis... de bevált)

Amúgy melyik játék volt ez? cs:go? Mert az tényleg nincs fenn ncore-on. Nem akarlak beijeszteni, de nem csak kalózkodással szedhetsz le vírust. Ha észreveszed, hogy valami baj van, akkor intézkedj, de a legjobb az, ha odafigyelsz a vírusellenes programok figyelmeztetéseire (amik sokszor ok nélküliek, de érdemes figyelni), akkor nem lehet olyan nagy baj.

2015. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem,nem az.Én eddig minden egyjátékos nem multis játékot onnan töltöttem le (vagy akár többjátékosat is)és nem volt vele gond.
2016. nov. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A játékok nem voltak vírusosak amiket onnan szedtem de a eeboldalon van rengeteg előugró hirdrtés amire előfordul hogy véletlenül is rákattintasz. Na úgy viszont könnyen kaphatsz egy vírust. A malearebytes nekem nemegyszer tiltott le hirdetéseket amik le akartak tölteni vírusokat.
2017. ápr. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PISTA++++ ***** válasza:
Nekem idáig nem volt virusom vele ö töle a nfs_hot pursuit és a bioshock 2 van meg söt a legújabb verzióját a boshock 2-nek is inenn szedtem le és tökéletesen müködnek. Az én tanácsom használj adblockot ugye mert ezen az oldalon elöugró reklámablakok is szoktak lenni. De sztem biztonságos idáig még nincs virusom. Nem lassu a gépem se :)
2017. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!