Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tudtok A tvshack. Net-rol?...

Mit tudtok A tvshack. Net-rol? Biztonsagos rajta filmeket/sorozatokat nezni? Csak nezem. Nem toltom le

Figyelt kérdés
Elkezdtem nezni ezen az oldalon a lost 6-ot. Csak nezem azaz megnyitom a videot? Lehet egyaltalan igy virust kapni? Ismerosom hasznalja az oldalt sot le is tolt rola es azt mondja hogy nincs vele semmi problema, de meg is furcsa hogy mindent total ingyen lehet rola nezni... raadasul a legujabb mozikat. Apple MacBook Pro-nk van, azt hallottam hogy ez eleg "virus ellenallo", igaz ez? Annyira elvezem a lost 6-ot, be akarom rajta fejezni de a parom nagyon aggodik a virusok miatt - csak most csereltuk le a laptop-ot.
2010. márc. 25. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Norton Safe webbel ellenőriztem :) asszongya:


tvshack.net

Összefoglalás

A Norton Safe Web nem talált problémát ennél a weboldalnál.•Számítógép-fenyegetések: 0

•Személyes adatokat érintő fenyegetések:0

•Zavaró tényezők: 0


Az összes fenyegetés ezen a weboldalon: 0


Ugyhogy nézni szerintem nyugodtan nézheted :P

2010. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom
2010. márc. 25. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!