Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi hívhatja be a gépemre a...

Tudorium kérdése:

Mi hívhatja be a gépemre a safe 1 browser. Net böngésző eltérítőt?

Figyelt kérdés
Az ingyenes Avast vírusirtóm bármely böngésző használatakor, szinte minden második kattintásra (új lap megnyitása) blokkolja a fenti vírust. A gépemen persze ezen a néven hiába keresem, de valamit beszophattam, ami rendszeresen behívja. Mitévő legyek, ha nem szeretnék fizetős vírusirtót feltelepíteni?

2016. jan. 14. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
AVG Rescue CD-t lehúzod, kiírod, elindítod róla a gépet és azzal keresed a vírust.
2016. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, de sajnos semmi! Letöltöttem az AVG Rescue CD-t, kiírtam, elindítottam; kb. két óra alatt átnézett a gépen minden egyes fájlt, s végeredményben kiírta, hogy nem talált egyetlen egy vírust sem. Az egyik szemem sír (mert nem találta meg), a másik meg nevet (mert nem talált semmit). Várom, ha esetleg valami más ötlet lenne. [Egyébként helytelenül írtam a betolakodó nevét /bocsánat!/; helyesen: URL: http://safe 1 browsing.net/public/AddOn2/static/pexec.html

Fertőzés: URL:Mal]

2016. jan. 15. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Most pedig tiltsd le minden böngészőbővítményt. Chrome esetében van egy Cleanup tool is.
2016. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az ötletet. Túl bonyolultan fogtam hozzá és nem gondoltam, hogy ilyen egyszerű a baj. Időközben még a SpyHunter-rel is kikerestettem a hibás rendszerfájlokat és manuálisan kitöröltem, de neked lett igazad. Vélhetőleg egy image grabber bővítmény okozhatta a bajt. Ahogy letiltottam, megszűnt a probléma. Mégegyszer köszönöm!
2016. jan. 16. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!