Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet portot nyitni a...

Hogyan lehet portot nyitni a Windows (7) tűzfalon?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nincs nálam ilyen vagy legalábbis nem látom,találom ezt a fránya Port hozzáadása funkciót :S Néztem help vidit is róla neten, de csak Vista & XP-hez van.

Gondolom a bibi, hogy Win7 van a gépemen.

(passzívból/aktívba helyezés miatt kéne.)


2010. márc. 28. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Magyar nyelvű Win 7: Vezérlőpult/Rendszer és biztonság/Windows tűzfal és ez alatt a második bejegyzés a program átengedése a Windows tűzfalon
2010. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi eddig meg van, de a Beállítások módosítása gomb szürke és nem lehet rá kattintani :S gondolom ott lenne...

mitől inaktív ?

2010. márc. 28. 19:09
 3/13 anonim ***** válasza:
Rendszergazdai jogosultsággal próbálod?
2010. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem hiszem.

Elég low kérdés, de mit kell csinálnom, hogy rendszergazdai jogosultságom legyen ?

2010. márc. 28. 20:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Meg van osztva a jogosultság? Te vagy a rendszergazda és van saját fiókod? Mindig kell lennie rendszergazdának, csak onnan lehet telepiteni, törölni, bármit módosítani. Vagy ezen a gépen valaki más a rendszergazda (bátyád, apád stb.)?
2010. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem, nen más a rendszergazda.

Futtatom rendszergazdai jogosultságó fiókkal, de így se jó:(

Nem tudom mi lehet a baj. Csináltam új fiókot is (rendszergazdait), de még mindig inaktív az a gomb...

[link] <--- itt egy kép róla.


lehet, hogy egy win7 bug ?

2010. ápr. 21. 13:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Viszont alul a " Másik program engedélyezése " gomb kattintható. Elvileg az elég neked.
2010. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg "beteg" az operációs rendszered. A legjobb lenne újrarakni. Ha ez megvan, akkor oszd meg a jogosultságot (rendszergazda és felhasználói fiók). De telepíteni, tűzfalat beállítani stb. csak rendszergazdai fiókról lehet.
2010. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én sem találtam azt a funkciót, azt hittem itt a baj, de kiderült, a routerem nem engedi át a portot ami kell nekem :)
2012. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

na ezen jót nevettem xD

ezt keresem most én is, de a Beállítások Módosítása gomb azért inaktív, mert már ráklikkeltél... ott van alul az ok gomb arra menj rá és ismét aktív lesz!

hogy lehettek ekkora lowok? xDD

2013. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!