Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan törték fel a Facebook...

Hogyan törték fel a Facebook adatlapomat, és az Email címemet is? A telefonomat is feltörték. Hogyan lehet ez ellen védekezni?

Figyelt kérdés

Hogyan tudták feltörni a Facebook profilomat?

A Facebook profilomat úgy törték fel, hogy nem változtatták meg rajta a jelszót. Elég sokat tevékenykedett ez az illető a Facebook profilomon,

de úgy törte fel valahogy hogy jelszó az nem változott.

Ezek után, természetesen megváltoztattam a jelszót,

de hiába, mert újból belépett a prolilomba.

Ezután, töröltem azt a Facebook profilomat.

Pár hét múlva újból regisztráltam magam a Facebookon,

illetve új Email címet csináltam.

A Facebook fiókhoz tartozó Email címemnek a jelszava,

és a Facebook profilhoz tartozó jelszó más, tehát nem ugyanaz a jelszó.


Pár nap múlva, már megint belépett az "Új" Facebook profilomba valahogyan feltörte, ráadásul most már az email címembe is belépett és ott is tevékenykedett.


Egy Androidos mobiltelefonom van. A Laptopomat csak néha használom.

A mobiltelefonom soha nem volt még más ember kezében, és soha senki nem férhetett hozzá mivel mindig nálam van. A képernyőzár különben is mintával van biztosítva.

Érdekes módon a telfonomba is belépett valahogy,

TÁVOLRÓL!!!


A telefonomon Android 4.2 rendszer van.


Wifi-t nem használok a mobiltelefonomon, mert a szolgáltatótól kapott internetet használom,

(Saját netem van a telefonomon, soha nem használtam wifi-t). A jelszót nem "leshette" le senki, mert munka közben és úton nem, csak itthon lépek be facebook, és email fiókba...


A kérdésem az, hogy hogyan lehet ez ellen védekezni?

"Gagyi" lenne a telefonom és azért tudják feltörni?

Érdemes e egy új telefont vásárolni, új SIM kártyával?

Vagy felejtsem el az egészet, és inkább ne legyen többé mobiltelefonom?


2016. jan. 28. 18:16
 1/2 anonim válasza:
rip
2016. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Laptopodhoz ki fér hozzá? Lehet egy kémprogram települt titokban a netről. Honnan veszed, hogy belépett a telefonodba távolról, illetve hol láttad, hogy a facebookodat is használta más?
2016. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!