Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi az az Ethash mappa? Google,...

Mi az az Ethash mappa? Google, valami bitcoin mining kifejezéssel hozta összefüggésbe, az mi és miért foglal el 17Giga tárhelyet?

Figyelt kérdés

C:\Users\XY\AppData\Local\Ethash


Itt találtam, már egy ideje észrevettem, hogy nem is telepítettem semmit a gépre,de egyre kevesebb a tárhelyem,aztán elkezdtem kutakodni és ezt találtam.


Valami olyasmit olvastam,h ezzel pénzt lehet keresni úgy, hogy az ember a számítógépét úgymond kiadja számítások elvégzésére... de semmi ilyet nem csináltam, nem is tudtam eddig hogy ilyen létezik!!!


Valaki eltudná magyarázni,ha van ilyennel tapasztalata,h mi akar ez lenni? Ha kitörlöm a mappát, nem cseszi szét a Windowsot?


Köszi a válaszokat!



2016. febr. 21. 19:14
 1/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
uTorrentet használsz? :)
2016. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bittorrent
2016. febr. 21. 23:20
 3/9 A kérdező kommentje:
Már 19 Gigára nőtt, 2 nap alatt! Mi a fene ez? :O
2016. febr. 23. 10:37
 4/9 anonim ***** válasza:

van egy kártevő a gépeden, ami bitcoin "bányászatra" használja a masinád. ami ott növekszik, az a hash, amit számol. hiába törlöd ki, kezdi előről...

írtsd le a kártevődet!

2016. febr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az uTorrentben volt az egyik verziójában bitcoinbányász program. Persze nem neked bányászott. Más program is tartalmazhat ilyet, nem feltétlen torrentprogram. Nekem is volt, bár addigra frissítettem az uTorrentet, de összehozott tizenGB-t. Simán töröltem, nem volt gondja utána, és nem jött újra létre.
2016. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Esetem van és nem találja,hogy lehet ez? :D
2016. febr. 23. 18:40
 7/9 Pákó a Penge válasza:
Használd ezt a programot [link]
2016. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi,ez úgy tűnik rátalált! Király vagy :)
2016. febr. 25. 12:40
 9/9 tintakonzerv válasza:

Nekem már 60 GB volt!

Köszi a megoldást, segített!

2018. ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!