Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bitcoin váltás. Tudom, hogy a...

Bitcoin váltás. Tudom, hogy a google jó barát, de még sem találtam a segítségével elég információt. Böngésztem egy csomó ideig és kiváncsi lennék arra, hogy ti, hogyan váltjátok át a bitcoint pénzzé?

Figyelt kérdés
Én Paypalra szeretném átváltani és szeretnék egy biztonságos váltót. Ma például XMLGold-al próbálkoztam, de elbuktam, és oda lett 10$ értékű bitcoinom. Kicsit voltam ideges emiatt. Már írtam nekik, remélem jó helyen, és remélem, hogy választ is kapok, de van egy olyan érzésem, hogy lemondhatok róla. Szóval az lenne a kérésem, hogy írjatok már nekem olyan oldalakat, ahol biztonságosan áttudnám váltani paypalra a bitcoinomat. Van valami tippetek? A BCEXER-ről mit gondoltok? És a Land of Bitcoin-t meg hadjuk, mert az nem hiszem, hogy biztonságos paypallal, vagy van valakinek valami pozitív gondolata ezzel? Már nagyon régóta keresgetek és mindig elbukom, de tudom, hogy van valami lehetőség, hisz akkor nem csinálná ennyi ember.

2015. máj. 23. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Mindenhol át fognak verni ezzel téged. Inkább hagyd a fenébe. Úgysincs jövője ennek a baromságnak.
2015. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hivatalos váltóban. Pl paymium. Euróra átváltom és kiutalom a számlámra.. ilyen rémesen egyszerű.. xd
2015. máj. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a [link] a legegyszerűbb. Itt akár magyaroknak, forintért el tudod adni, akár készpénzért is.
2015. máj. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az is jó csak oda kell figyelni, hogy olyan emberrel üzletelj akinek nagyon sok és csak pozitív visszajelzése van.
2015. máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. máj. 24. 12:58
 6/8 A kérdező kommentje:
A LocalBitcoins-on ismertek olyat, akiben meg lehet bízni, akivel már üzleteltetek?
2015. máj. 24. 13:05
 7/8 A kérdező kommentje:

Megpróbálom ezt a LocalBitcoins-t, csak nem engedi elküldeni rá a bitcoinjaimat.


Ezt írja ki:

Not enough sendable balance. Try a smaller amount or refill your wallet.


Pedig van elég bitcoinom.

2015. máj. 24. 13:11
 8/8 A kérdező kommentje:
És akkor mit csináljak, ha elküldtem a bitcoint, de már egy napja megerősítetlen? Akkor arról már lemondhatok? Mert több helyre is küldtem próbaképp, de mindenhol gyenge a hálózati terjeszkedés.
2015. máj. 24. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!