Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Malwarebytes folyamatosan...

A Malwarebytes folyamatosan újra és újra kiírja, hogy Egy rosszindulatú webhely blokkolva. Gstatic.com Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
2016. márc. 25. 19:52
 1/6 nemcso ***** válasza:

Nálam is megjelent ez a mai napon.

Míg ki nem derül, hogy csak téves riasztás, vagy valami más, javaslom, hogy a malwarebytes beállításainál tíltsd le az értesítéseket (ettől még továbbra is blokkolja a szerinte kártékony oldalakat, fájlokat).

2016. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nemcso ***** válasza:
Mai napon jelentkező hiba, melyet az adatbázis frissítésével már korrigáltak. Te is frissítsd le a víruskeresődet, utána megszűnik a folyamatos figyelmeztetés.
2016. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz. Én is arra gondoltam, de még meg akartam nézni, mit tanácsoltok. Mindhárom böngészőben megjelenik. Ha valamit megtudtok más fórumokról ezügyben, szóljatok.
2016. márc. 25. 20:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Megoldódott. Ismét tanultam valamit.
2016. márc. 25. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
A gstatic.com-on a google jön be nekem. A gugli akkor malweres lett?
2016. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem!

Át lettél dobva a vészélyes oldalról a kezdőlapra...

2016. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!