Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem tudom letörölni a...

Gréti20 kérdése:

Miért nem tudom letörölni a gépről a vírusírtót?

Figyelt kérdés
A laptopomon egy Norton security nevezetű vírusirtó volt/van, de már elég elavult, meg nem is tette a dolgát rendesen, így gondoltam letörlöm és letöltök egy másik vírusirtó programot. Amint elkezdeném telepíteni az újat, folyton bejelez, hogy a Norton még a gépen van, miközben már elvileg letöröltem. A total commanderben már a mappájának sincs nyoma, a vezérlőpultban a programok eltávolítása résznél viszont ott van még a neve, de a mérete helyén semmi sincs, és amikor próbáltam onnan is kiiktatni, valami errort írt ki, meg run dll32.exe hibát. Mégis hogy tüntessem el a gépről, mert amíg ez fent van,addig nem tudok újabb vírusirtót feltenni, és a gépem is védtelen.

2016. ápr. 8. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj a Ccleaner-al egy reg takarítást.Esetleg nézd meg a feladatkezelőben hogy fut-e.
2016. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, megoldódott :)
2016. ápr. 9. 16:54
 4/7 karesz54 ***** válasza:
Próbáld meg csökkentett módbab.
2016. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 karesz54 ***** válasza:
lockhunter setup 3-1-1
2016. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 karesz54 ***** válasza:
norton removal tool talán.Nekem sikerült.
2016. ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A számítógépre felinstallált programoktól az uninstall funkcióval kell megszabadulni, és nem vandál módon a Total Commanderben egy könyvtárra deletet nyomni.

Ezt már az általános iskolában is tanítják...

2016. ápr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!