Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírus támadta meg a gépem,...

Vírus támadta meg a gépem, vagy csak meghibásodás?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokat csinál, pl: ha megnyomom a "b" t, megnyitja a sajátgépet, ha nyomok egy backspace t mindent töröl amit eddig leírtam, meg ha írok valamit, az első 2 szót mindig kitörli magától.
2010. ápr. 6. 09:14
 1/4 anonim válasza:

hello.

szerintem nézd meg a billentyüzetet az eszközkezelöben.. a vírust én kizárnám ... ink meghibásodott... ha végképp nem tucc neki mit csinálni elkell vinni szervizbe:/

2010. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyszerű próbálj ki egy másik billentyűzetet (esetleg a haveroknak tuti van) ha úgy se jó próbálj egy usb-billentyűzetet ha még mindig nem jó rakd újra a géped
2010. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha laptop, akkor szerviz, ha asztali gép, cserélj billentyűzetet.
2010. ápr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az persze ezt a hülyeséget. A 2-dik válaszoló is csak ilyen újratelepítés b*zi hogy még a legkisseb hiba esetén is csak a telepítő cd-re tud gondolni. Szedd le a driver scanner nevű programot az uniblue.com-ról és kezd el vizsgálni a gépet. Ha talál valamit annak töltsd le a frissítését lehet hogy jó lesz. Ha nem jó szedd le az avastot és rendszertöltéskori vizsgálatot kell csinálnod. Ha így sem jó vidd a szervízbe de SEMMIKÉP SE RAKD ÚJRA A GÉPED MERT AZ NEM SEGÍTENE SEMMIT.
2010. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!