Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 7 újratelepítés után...

Windows 7 újratelepítés után miért nem tölti a frissítéseket?

Figyelt kérdés
most még azt a néhány frissítést sem tölti le amit kéne , engedélyezve van minden

2016. ápr. 13. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha elindítottad a frissítést, akkor lefogja tölteni de ez órák kérdése, mire a 200+ frissítést össze szedi neked.

Itt van egy összeszedett nem hivatalos SP2 a Win7 -hez:

[link]

Ebbe össze vannak szedve a frissítések, nem kell megvárni míg órákon át memória gyilkosan keresi azokat.

2016. ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem 32 bites a windows , úgyis telepíthetem ? szerintem nem
2016. ápr. 13. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor 4GB -nál kevesebb RAM -od van, így viszont tényleg felejtős a Windows Update, akár 1 nap is lehet ~2GB RAM -al a frissítés kergetése.

Akkor ezzel készítsd el a saját SP2 -t: [link]

Viszont az itt szereplő: [link]

DO NOT INSTALL/NOT NEEDED. frissítéseket hagyd ki, nem hiszem hogy Win10 erőltetésére szükséged van. :-D

2016. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Win7nel mar nem igen mukodik rendesen a frissites kereses a Win 10 miatt.

Olvass utana kicsit.

Most mar vagy osszeszeded magad ami kell a Microsoft oldalarol vagy hagyod a fenebe mert csak a procit nyuzza majd ezerrel....

2016. ápr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Win7 Home Premium, 64 bites. Mivel én többnyire saját fiókról megyek fel a netre, az Eset szokta jelezni a Windows frissitéseket. Igen ám, de kapott egy nagy frissitést és nem jelezte. Átmentem a rendszergazdai fiókra, Window Update: ott volt minden, letöltötte és telepítette is, egyet kivéve, arra hibakódot jelzett. Később mégis letöltötte és telepítette ezt az egyet is. Hogy mi baja volt ezzel, ég tudja.
2016. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!