Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » IOS vírus? 9.3.2 ipad 2 esen...

IOS vírus? 9.3.2 ipad 2 esen lehetseges?

Figyelt kérdés

ios 9.3.2 nel a safari egyszer csak ezt irta ki

a hatterben minden rendszer infot fekete alapon az eloterbe megroviden annyit, hogy fertozott az ipadem, felfedik az eletem sms ek, kepek, jelszavak stb....es hogy toltsem le a virusirtojukat...nyilvan nem mentem ra hanem bezartam az oldalt de lehet ez valami komoly, vagy csak ijesztgetes hatha ketoltom a fos cuccukat...vagy felhetek h a kepeim azota megvannak vkinek valahol.



2016. máj. 27. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kattintottal ra, nincs gond.
2016. máj. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jól mondja az első, valószínű, hogy csak egy kamuoldal jött be, és ha nem kattintottál rá, nem lesz baj:)
2016. máj. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
leschreeshotoltam es bezartam modaboda. c o m oldal jott be azon volt es hatterben irta kifele h search fotos/ root bla bla stb bezartam nyomtam egy hard resetet meg ilyenek akk nem kerulhet mas kezebe a kepeim pl ugye?
2016. máj. 27. 00:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy gifet lattal, amire reagálva más felhasználó talán a felajánlott "lehetőség"-re nyom es azzal lesz vírusos vagy simán jut el egy reklám oldalra. Semmi baja nincs, amúgy sem érdekelnek senkit a képeid rajtad kívül, mar ne haragudj.
2016. máj. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sima okostelefonon is megjelent ez a Virusos reklám, nem kell rákattintani.
2016. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!