Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Comodonak vagy a ZoneAlarm...

Comodonak vagy a ZoneAlarm (mindegyikből a legújabb) tűzfala a jobb? Illetve a Comodo Kémprogram-eltávolító, Tűzfal és E-mail ellenörző? Ha csak a tűzfalat telepítem fel?

Figyelt kérdés
Vírusírtóm van, de az nem ellenörzi a maileket, nincs tűzfalam sem, ezt a kettőt néztem ki...
2010. ápr. 11. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
comodo jobb
2010. ápr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. ápr. 11. 23:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Zone Alarm tűzfala sokkal könnyebben beállítható, mint a Comodoé. Már ha tudsz egy kicsit angolul.
2010. ápr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igazándiból mindkét válasz jó.

ZA könnyebben kezelhető, mondjuk úgy Bolondbiztos.

A Comodo meg sokkal gazdagabb beállításokat tesz lehetővé de ha nem figyelsz csak tolod a scurityt fel egyszer csak azt látod majd, hogy nincs neted. :)

Velemi is ez volt, gyorsan nekiláttam finomhangolni, de utána csak alig kérdezett és atombiztos volt, meg stabil, se fagyás se hülyeség bááár pár fals riasztás volt, de az a heurisztikus biztonsági szint miatt.

Ha kezdő vagy a ZoneAlarm-ot ajánlom, ha pedig kicsit jobban bele akarsz folyni akkor Comodo-t.

Ja ha 64 bites az oprendszered akkor Comodo, mert nekik van 64 bites tűzfaluk. Már ha van ilyen igényed.

2010. ápr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ebből a kettőből a Comodo a jobb, de a Kaspersky Internet Security a legjobb. Egyébként figyelmedbe ajánlom a guglit, írd be top 10 firewall.
2010. ápr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Comodo + Avast (:
2010. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Még annyit, hogy igaz, hogy a Comodo nem csak tüzfal, hanem van benne E-mail ellenörzö és kémprogram-eltávolító is? Mert azt tudom, hogy van neki külön vírusírtója is. De most ha csak a tüzfalat telepítem akkor még miket rak fel?

2010. ápr. 12. 15:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Elég bonyolult a mindenféle (nem hamis) Internet Securityk tűzfala, még az ESET SS-é is. Kezdőknek sokkal jobb a Zone Alarm, ott is a Programok beállítása, pipa vagy kereszt, ha egyik se, akkor kérdőjel. Egyébként a ZoneAlarm sem kizárólag tűzfal, van benne email-védelem és kémprogramok elleni védelem is, ha úgy állítod be. A Firewall a tűzfal. Letöltöd, a többit letiltod és kész.
2010. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Király! Köszönöm!
2010. ápr. 12. 17:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Itt van a ZoneAlarm Free:

[link]

2010. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!