Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Comodonak vagy a ZoneAlarm...

Comodonak vagy a ZoneAlarm (mindegyikből a legújabb) tűzfala a jobb? Illetve a Comodo Kémprogram-eltávolító, Tűzfal és E-mail ellenörző? Ha csak a tűzfalat telepítem fel?

Figyelt kérdés
Vírusírtóm van, de az nem ellenörzi a maileket, nincs tűzfalam sem, ezt a kettőt néztem ki...
2010. ápr. 11. 22:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

NE HASZNÁLJ ZONEALARMOT!!!!!!

Amikor én feltettem el sem tudott tőle indulni a gépem meg magától kikapocsolt. HAsználj COMODO-t alapból benne van a magyar nyelv. Egyszer de mégis erős védelemmel rendelkezik. A Defense+ lehet hogy kérdezősködik az elején de 2 nap és mindent megtanul. Hihetetlenül széleskörű beállításokkal rendekezik. Nekem naponta kb 30 behatolási kísérletet blokkolt. Elképesztően jó tűzfal és teljesen ingyenes.


COMODO Firewall Ingyenes Letöltés:


[link]

2010. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kezdőnek ZoneAlarm tűzfal a megfelelő, kémprogram- és email-védelemmel. Beteszi a kérdőjeleket, én is azon tanultam meg a beállításokat. Az ESS lényegesen bonyolultabb, van tanuló mód, interaktív és automatikus szűrés, vírus- és kémprogramok elleni védelem, email-szűrés (Windows Live Messanger, Mozilla Thunderbird, Outlook Espress). De nagyon oda kell figyelni, van hozzá oktatási anyag. Kaspersky IS-é sem egyszerű. És ha már megy a tűzfal, kapcsold ki a Window tűzfalat, mert összeakadnak.
2010. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szia én comodot ajánlom nem rossz az elején sokat kérdez de pár nap után már megtanul mindent,a tűzfala erős,a vírusirtója is jó:).meg olvastam hogy kérdezted hogy van e levelező védelem meg ilyesmi azok csak kiegészitő védelem másképen ismeretlen vírusok ellen segit.comodonak más megoldása van a deffense,meg a sandbox de azt mondom hogy próbáld ki mind 2 és majd meglátod
2012. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!