Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi ez a "program"?

Mi ez a "program"?

Figyelt kérdés

win 10-em van. Megnyitom a feladatkezelőt -->indítás. Ezek ugye azok a dolgok amik elindulnak ha bekapcsolom a gépet. Itt van egy olyan nevű program h "Program" :D Ez micsoda? Veszélyt jelent? Esetleg keylogger vagy más rosszaság? Kép:


[link]



2016. jún. 28. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyanús, jobb klikk/tulajdonságok mire mutat? Vagy Fájl helyének megnyitása.
2016. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem engedte megmutatni a helyét, nem lehetett rákattintani, de túljártam az eszén. " ProgramFiles/badu/qq" Ha ezt beirom a google-ba csupa kínai oldalt nyom ki. Szerintem jót nem jelenthet.
2016. jún. 28. 21:22
 3/9 Hominida ***** válasza:
#1, te érted, amit mond?
2016. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Futtass le online scannert.

[link]

2016. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akit érdekel, sajnos kémprogram volt, 3 hete került fel egy tört játékkal... Mint kiderült rendszeresen lépkedett be a google fiókomba is . Ez van.
2016. jún. 29. 20:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Az online scanner találta meg?

Ilyen esetben nagyon jó a Malwarebytes Free is.

2016. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Így jártál :D

Leírtak alapján : Gondolom Te is szégyenled már kicsit a pofádat... anélkül, hogy azt mondani kéne. XDD

2017. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a hasznos hozzászólást :D
2017. jan. 6. 14:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként Te írtad:

"Mint kiderült rendszeresen lépkedett be a google fiókomba is . Ez van."

Gondoltam, hogy így Te is érzed...


Egyébként lehet hasznos a válasz:

Most bedurculsz azon, amit írtam, később pedig, amikor csukott szemmel rányulnál a tört játékra egy sokadik gány torrentoldalon, hirtelen eszedbe jut, hogy "óóóó, volt ez a kérdés"... aztán eszedbe jut, hogy mennyire durcás voltál, de nem emlékszel, hogy miért is... aztán bevillan, hogy azért, mert én, mint egy bunkó firkász beszóltam neked... aztán elgondolkozol, rajta, hogy miért is durcultál be.... aztán végül bevillan, hogy ja, talán azért, mert tényleg hatalmas nagy F@$ZSÁGOT csináltál.

És akkor 6× is meg fogod gondolni, hogy érdemes-e ismét a tűzzel játszani úgy, hogy amúgy egy nagy-nagy informatikai palimadár vagy (ami még annyira nem gond, mindenki elkezdte valahol).

2017. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!