Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Win 8 jelszó kiiktatása?...

Win 8 jelszó kiiktatása? Netplwiz semmit nem csinált, már többször újraindítottam, és nincs is bent a pipa, mégis kéri a jelszót.

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
a vezérlőpultban lehet, rendszergazda jogosultsággal.
2016. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

próbáltam, de ha üresen hagyom az új jelszó helyét, nem enged tovább.

de megpróbálom újra.

2016. júl. 10. 17:53
 3/9 A kérdező kommentje:

nem megy. a gépházba irányít, ahol azt írja, mivel bizalmas adatokhoz próbálok hozzáférni, adjam meg a jelszót. ok, megadom.

után lehetne módosítani, 1x megadom a régit, és 2x az újat, de ha nem adok meg semmit az újnál, akkor semmit nem lehet csinálni.

2016. júl. 10. 17:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Helyi vagy Microsoft fiók? Microsoft fiókot nem lehet jelszó nélkül használni.
2016. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

MS.

Amikor telepítettem a rendszert, kérte, hogy kössem össze.


Akkor mit kell tennem?


Érdekes, mert ugyanez a rendszer volt rajta előtte is, annál ki tudtam iktatni, pedig az is MS fiók volt. Meg ahogy keresgéltem neten a megoldást, ez a netplwiz nagyon sok embernek bevált, mindenki megköszönte kommentben, és nekik onnantól nem volt jelszó.

2016. júl. 11. 19:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki ezt:


1. Megnyomod a Windows+R gombot egyszerre, elindul a futtatás

2. Begépeled, hogy “netplwiz” bejön a “Felhasználói fiókok” ablak

3. Kiveszed a pipát onnan, hogy “A számítógép használatához jelszót és felhasználónevet kell megadni.”

4. Kattints az “Alkalmaz” -ra, ekkor bejön egy “Automatikus bejelentkezés” nevű ablak

5. Itt Microsoft fiókkal add meg az email(!) címedet mint felhasználó nevet majd a hozzá tartozó jelszót kétszer

6. OK, OK…

Ez után a Windows -od automatikusan be fog jelentkezni a Microsoft fiókodba és egyből az asztalra boot-ol ha mindent jól csináltál.

2016. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na így már tényleg működik, köszönöm szépen!
2016. júl. 12. 17:24
 8/9 A kérdező kommentje:

Mégsem működik, csak nem tudtam azóta írni.

Valószínű megszokásból beítam a jelszót, észre sem vettem. De azóta többször újra lett indítva, mindig kéri a jelszót.

2016. júl. 15. 12:42
 9/9 A kérdező kommentje:

Azóta is folyamatosan kéri, nem tudtam kiiktatni.

Nincs vkinek egy működő megoldása?

2016. júl. 28. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!