Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tölthettem le, ami ezt...

Mit tölthettem le, ami ezt okozza?

Figyelt kérdés

Chromeot hasznalok. Ha belepek netre, a kezdooldalt rogton atallitja searchiksa.com-ra. Barmilyen oldalt megnyitok, rogton atallitja valami reklamoldalra. Virusirtoim (avast es avg) szerint minden oke. Telepiteni semmit nem telepitettem az elmult idoben, csak alap dolgok vannak fent, azok is eredetiek. Notebookrol van szo, a chrome telepitesei kozott sincsen semmi uj, csak a szokasos dolgok (web store, google docs, google drive, google mail).

Acer notebookerol van szo.

Van esetleg otlete valakinek, hogy mit csinalhattam, amit nem kellett volna?

Elore is koszonom az epito jellegu hozzaszolasokat!



2016. aug. 1. 19:45
 1/3 batcave ***** válasza:

Azt nem tudom mit szedtél le, de ezt töltsd le és futtasd!

[link]

2016. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Közben kiderult, hogy nem reklamfelulet jelenik meg, hanem "Windows 10 PC-Reparatur" vagy "reimage repair".

Bal also sarokban van egy x jel, amivel ki tudok onnan lepni, de allandoan felugrik. Mit lehet ezzel kezdeni, ha nem alarom ezt a frissitest letolteni?

2016. aug. 1. 19:55
 3/3 redghost ***** válasza:
Letiltod a szolgáltatásoknál,és kitörlöd az automatikusan induló programok listájáról.
2016. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!