Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Új meghajtó? Kezdjek aggódni?

Új meghajtó? Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem a minap tűnt fel van van egy új meghajtó a gépemen lehet eddig is ott volt mert nem rég raktam újra de most vettem észre, nem is ez a lényeg hanem az hogy 260 mb-os a terjedelme amiből 150 szabad 100 foglalt és nem tudom megnyitni "hozzáférés megtagadva" írja hogy a biztonsági fülön tegyem aktívvá, ami persze nem lehetséges mert jobb egérgombbal a tulajdonságok fület megnyitva nincs biztonsági fül. Leformázni sem tudom, semmit nem tudok vele kezdeni. Ez normális vagy nem? vagy mi tévő legyek? Válaszotok előre köszönöm!



2016. aug. 12. 00:11
 1/3 anonim válasza:
Ez elvileg egy memória darab ami látható. Nekem egy 4gbos Ramom van, amit integrált videokari leválaszt 512 mbot. Ezt telepítésnél mutatja, Ha teljesen törlöd a gép lefogja kreálni. Változó nagyságú. Van egy gépem amin 100mb. Ez nem egy írható terület. Nyugi. Ne aggódj. Ez a windowstól és a gépedtől függ, szükség van rá a rendszernek. Nem tudom pontosan mire van de erre gondolok. Én is vagy 3 éve szembesülök vele minden windlws telepítésnél. És nyugi ez van win 7 win 8 win 10 esetében is. És gép függő
2016. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Most hogy tüzetesebben végignéztem a gépet akkor vettem észre, a sok telepítésnél fel sem tűnt.
2016. aug. 12. 00:19
 3/3 anonim válasza:

Felügyeleti eszközök -> Lemezkezelésbe menj be, ott azt hiszem látod, hogy milyen partíció ez.

Általában a Windows-ok mellett mindig van 2 kicsi partíció, pár száz megabájtosak. Az egyik egy bootpartíció, ezen vannak az indítófájlok, a másik a recovery partíció, helyreállítási célokat szolgál. Nálam az egyik ilyen partíció 105 Mb, a másik 472 Mb, de ez rendszerfüggő.

Hagyd békén ezeket a partíciókat, ne akard formázni őket.

2016. aug. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!