Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Jelszóval védett dokumentumot...

Jelszóval védett dokumentumot a webes e-mail felületen nyitottam meg: hozzáférhetővé tettem a védett adataimat harmadik félnek ezzel?

Figyelt kérdés

A bankom által küldött jelszóval védett doksiról van szó, amelyet a webes böngésző felületén belül, a levélből közvetlenül nyitottam meg, és így írtam be a jelszót. Hozzáférhetővé tettem a banki adataimat ezzel harmadik félnek?

Az a baj, hogy a csatolmányt nem mentettem le először, hanem közvetlenül megnyitottam, és a webes böngésző felületén nyílt meg a dokumentum. Az a kérdésem, hogy ettől függetlenül ez titkosítva van-e, és ha nem, ezzel láthatta-e harmadik fél a doksiban lévő adatokat / jelszavamat?



2016. okt. 5. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:

A jelszót nyilván a bank rendszerében adtad meg, nem? Akkor pedig a jelszavadat (titkosított oldal esetén) csak a bank látta. Az, hogy a böngészőben jelent meg a doksi, csak annyit jelent, hogy nem külső programmal nyitottad meg, de attól még az a te gépedre töltődött le és onnan nyitotta meg a program.


Tehát, valószínűleg nem kerültek ki az adataid illetéktelenhez, de ezt a részletek ismerete nélkül nem tudom 100%-ra kijelenteni.

2016. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!