Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi történik ha frissítem a...

Mi történik ha frissítem a Biost? Mire számítsak? Milyen változások fognak érni? Van értelme egyébként ok nélkül frissíteni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 20. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor érdemes frissíteni, ha valami konkrét hibát észlelsz, amit tudod, hogy az javít, illetve ha új proci támogatása miatt szükséges.


Egyéb esetben nem, mert bár alacsony, de van kockázata a dolognak. Ha valami félresikerül, pl. áramszünet a kellős közepén, akkor az alaplap utána csak speciális módon javítható. Emiatt ha minden jól működik, nem érdemes piszkálni.

2016. okt. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
CSAK akkor frissítsd a BIOS-t, ha hibás, vagy ha valamilyen hardvereszköz megköveteli.
2016. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem. hagyd békén mert nagy esély van rá, hogy kinyírod.. sógorom olyan biosfrissítést inditott el laptopon amit windows alol lehetett futtatni.. többé nem indult el a gép..
2016. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Attól függ minek a BIOS-ára gondolsz. pl alaplap, videokártya, dvd lejátszó bár annak a firmware-jét szokták. Érdemes előtte a changes, what does it fix szavakra rákeresni a leírásban mert többnyire angolul vannak és az alapján dönteni. Körültekintően végezve: helyes típusét letöltve és feltöltött notebook akksi, szünetmentes haszálatával nem lehet baj.
2016. okt. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!