Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows xp-én működő jó vírús...

Windows xp-én működő jó vírús írtó?

Figyelt kérdés
az én gépem tönkre ment így nevelő apukámét használom néha és kicsit vírúsos lett de nem hiszem hogy miattam nagy értékben szerintem miatta is mivel ez XP. és hiába mondom neki hogy ez már elavult rendszer. pedig vinné lazán a windows 10-et is szerintem simán. én csak zenéket szoktam letölteni filmeket videókat nézni vagy videót szerkezteni. szóval valami olyan dolog ami takaríthat egy kicsit a gépen és utána lelehet törölni hogy ne lassúljon be tőle a gép?
2016. okt. 27. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt nem kell telepíteni.

Mellé egy MalwarebytesFree futtatás még. [link]

2016. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha online film néző oldalakról van szó akkor simán tőled vírusos..

online nod32 és malwarebytes lefuttatása ajánlott csökkentett módban..

illetve legalább egy jó comodo tűzfal sem biztos hogy ártana(csak kapcsold ki hogy mindent jelezzen mert az őrületbe fogja kergetni a usert)

2016. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na ilyen gépre való a lincucks
2016. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

ha a júzer még a win7-re ser cseréli le az xp-t akkor kizárt hogy linót fog használni

2016. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1, A mallwarebyte nem tetszik, jött már vírusos gép amin az volt. :) Eset jó választás, de töltsd le a smart security-t. 30 nap ingyenes, utána vedd meg. Nem egy vészes ár a nyugalomért.


2, Az "utána leszedem, ne lassítsa a gépet" mentalitás hozza a vírusokat. Meg az ilyen-olyan torrent programok. az utorrent nekem is becsalogatott pár rosszfiút, azóta nem használom és kerülöm. A víruskereső természetes, hogy lassítja a működést, hiszen dolgozik. Ha egy nagy boltod van és azt mondod, hogy 5 pénztáros dolgozik, nem több, nem kevesebb és minden mást is ők csinálnak, akkor ha az egyiket beállítod fixen biztonsági őrnek, akkor nyilván kevesebb pénztár lesz nyitva, hosszabb lesz a sor, lassabb a kiszolgálás. Megéri. (vagy egy Ubuntu)


4-es: Nevetni fogsz, de otthon XP van, egyszer volt újratelepítve kb 7 éve és azóta jól fut. :) Víruskergető fut rajta (pont az Eset). Melóban linux. De otthon is fut belőle egy ;) szóval rossz példa, hogy aki 7-est se tesz fel az pont linuxot fog. :)

2016. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Avast Free Antivirus még támogatja az xp-t:

[link]

2016. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!