Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan szabadulhatnék meg...

Hogyan szabadulhatnék meg ettől a vírustól?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban benyeltem valamit, és állandóan a Windows Remimage Repair vagy mi a fene jön be. Nagyon idegesítő.


A lényeg annyi, hogy pl itt vagyok a gyakorikérdéseken és kattintok a fehér részre erre megnyílik egy oldal, ami vagy fehér marad, vagy éppen meg akarja velem vetetni a fent említett temréket harmadik esetben ebay/amazon oldalára visz át, vagy a szokásos reklámoldalra (100/1x fordul elő hogy reklámoldalra visz, inkább ebay/amazon).


árukeresőn nézelődök pl alaplapok közül és villan egyet a kép, és pl a véleményeknél nem csillagok lesznek hanem üres fehér téglalapok (mint amikor rosszul van a kódolás írva, pl UTF 8 helyett más.), és pl a kép nagyítására szolgáló + jel helyett egy japán jel jelenik meg, amire ha rákattintok nem történik semmi sem.


Vagy. Böngészek valahol és egy ilyen 300x600-as ablakban megjelenik a mittomén milyen bolt, hogy ez és az a termék most csak ennyi és ennyi euró. Ezt könnyen megoldom mivel ott a kis X a sarkában, és még csak nem is agresszív.


De baromi idegesítő, amikor youtube-n a videóba belekattintok, és nem állítja meg a videót, hanem egy kompletten új ablakot nyit meg a semmire, vagy éppen a windows reimage repairt vagy mit akarja velem megvetetni.


NOD32 eredeti vírusírtó van (havi kódos)

mellette van egy Spyware Terminator 2016 mind2-t végigfuttattam teljes rendszervizsgálattal a NOD nem talált semmit a Spyware Terminator 270db tracking-et, és 3 közepesen és 2 erősen súlyos esetű vírust, amit mind ki is törölt. Ugyanakkor még mindig jelen van ez a gond, és egyre idegesítőbb.


Mit lehet ezzel kezdeni?


2016. nov. 2. 20:25
 1/6 belapus ***** válasza:
2016. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Holnap kipróbálom köszönöm!
2016. nov. 2. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezért jobb az Eset Smart Security. Az nemcsak vírusirtó, sokkal több.

A böngészőkbe letöltheted az Adblock Plus-t, külső szűrőkkel. Én egy reklámot se látok, nem tud fertőzni sem.

2016. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vmi "hijack" elte a böngésződet. Próbáld megtalálni a host domain címeit, és a Windows\System32\drivers\etc\hosts fájban letiltani vele a kapcsolódást. Ezenkívül nem ártan a egy registry ellenörző és kitakarító programot beszerezned, pl advanced unistaller pro.
2016. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Wise Registry Cleaner. Ez nagyon jó.
2016. nov. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link] antirootkit/


[link]


Nézz szét a böngésződ kiegészítői közt is

2016. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!