Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Frissítettem a vírusirtót és...

Frissítettem a vírusirtót és azt írja, hogy talált néhány problémát, nevezetesen pedig azt, hogy " teljesítmény-problémák - számítógépe optimalizálásra szorul". Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Szóval mit jelent? Ezzel valamit csinálni kell, vagy nem lényeges, figyelmen kívül hagyható, vagy ellenkezőleg? Más pontoknál nincs probléma, zöld pipákat mutat, de ezzel valami nem oké.

2016. nov. 15. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele.Csak rád akar sózni egy másik terméket.
2016. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lajos54 ***** válasza:
100%

Gondolom Avast vagy hasonló. A többit előttem már olvashattad.

Végül érthető, szeretnének ők is keresni, ha a felhasználóknak csupán az 1%-a beugrik nekik, már megérte.

2016. nov. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Milyen vírusírtód van?

Ha ilyeneket ír, amit leírtál, akkor az HAMIS vírusírtó lehet!

2016. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lajos54 ***** válasza:

#3

Nem feltétlenül hamis! Csak -mint írtam- szeretnének bevételt szerezni a program készítői (amit amúgy ingyenesen lehet használni alap szolgáltatásokkal).

Ahányszor csak tudja, próbál rábeszélni arra, hogy a használó megvegye a teljes verziót, ami plusz szolgáltatásokat nyújt, de azt már természetesen pénzért.

Ez az "ára" az ingyenességnek.

2016. nov. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

De nem írtad ée, milyen vírusírtóról van szó!

Nekem AVAST-om van, az ingyenes verzió, de nekem nem dobál ilyen reklámokat!

2016. nov. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Rakj fel egy Ubuntut a helyett h. szivatod magad tovább vírusírtókkal.
2016. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!