Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért viszi el az egész gépet...

Miért viszi el az egész gépet a nav mikor mindenféle lopott szoftverekkel van tele, mikor elég lenne csak a winyót amin tárolva van?

Figyelt kérdés
Miért viszik el az egész gépet és nem csak azt amihez közük van? a cpu-ba vga-ban ramokba alaplapban nincsen semmi sem csupán müködteti az eszköt, miér viszik el még is?
2016. dec. 10. 05:29
 1/10 P.O.C. ***** válasza:
Gondolom azért, mert nincs idejük ott a helyszínen szerelgetni.
2016. dec. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt te hol tapasztaltad hogy elviszik a gépet? Munkahelyen?
2016. dec. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha valakihez kijön a nav, hogy elvigye a gépét annak már édes mindegy
2016. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Linkelnél be konkrét ilyen esetet a hol elvitték valakinek a gépét a "lopoptt szoftverek" miatt? Mert én ilyen esetről nem hallottam, hogy valakihez azért vonult ki a NAV, mert Pistikének kalóz Minecraft van a gépén. De ha tudsz ilyen esetről, azt megoszthatnád velünk.
2016. dec. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Cégeknél szoktak ilyeneket csinálni
2016. dec. 10. 08:59
 6/10 A kérdező kommentje:
És csak úgy megjegyezném, igen is legyen idejük hogy ne vigyenek el minden szrt
2016. dec. 10. 11:25
 7/10 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem ezek nagy része túlságosan csőbarmom ahhoz, hogy tudják mi micsoda egy gépházban. Ha van is köztük értelmesebb, aki meg tudná csinálni, annak rendelkeznie kéne megfelelő képesítéssel. Másképp ha kárt tenne a gépedbe, ki vinné el akkor a balhét.
2016. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
-Nem értenek döntően hozzá, így szakértőhöz fordulnak, ő megfejti a gépedet, ez lesz a vád alapja, és tárgyi bizonyítéka! Látni fogod még a gépedet, a szakértőt is, sajna a bíróságon!
2016. dec. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok érintett :D
2016. dec. 11. 18:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért az vicc, hogy ahhoz szakértő kell, hogy kitudjon venni egy winchesztert... Egyik hülyébb mint a másik. NAV-nál amúgy is jellemző, hogy aszerint vesznek fel alkalmazottakat, hogy ki-kinek a "seggevége" magyarul... Röviden, lehet síkhülye is az illető, ha az egyik vezetőnek a rokona, vagy jó ismerőse, akkor biztos helye van a cégnél. Ez Magyarország és a nav. De a világszintű korrupciós ügyeik felderítésével már sajnos nem igyekeznek ennyire. Horváth András ügyével mi a helyzet például? Nagyon hallgat felőle a média mostanában.
2016. dec. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!