Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehetséges, hogy feltörték a...

Lehetséges, hogy feltörték a gmail jelszavam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pénzügyek intézéséhez mindig az ESET NOD Netbank- és tranzakcióvédelem programját használom ami biztonságosan nyitja megy a böngészőt (Internet Explorert). A minap is így volt, elintéztem mindent majd amikor ki szerettem volna jelentkezni a gmail fiókomból, valami olyasmit írt ki hogy nem tudja elérni a google szerverét, próbáljam újra 30 másodperc mulva. Akár hányszor frissítettem az oldalt, ugyan ezt írta ki miközben egy másik böngészővel (Microsoft Edge) simán elértem a gmail weboldalát, telefonról is. Majd miután töröltem a böngésző mentett adatait, jelszavakat, előzményeket, mindent, úrja el tudtam érni a gmail oldalát. Lehetséges, hogy egy vírus vagy egy hekkertámadás áldozata lettem? Eset internet security-t használok, a legújabbat, frissítve van, a tűzfal be van kapcsolva, a vírusellenőrzés nem talált semmit és a kétlépcsős azanosítás is be van kapcsolva a gmail-emben.

Egyébként a történtek után lekapcsoltam a hálózatról a gépem és vissza csatlakozás után a Tor böngészőből, a tor hálózatán keresztül jelszót cseréltem.



2017. febr. 24. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért volt, mert az Internet Explorer egy hulladék.
2017. febr. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem az internet explorert viszont a ESET NOD Netbank- és tranzakcióvédelem programja automatikusan ezt a böngészőt nyitja meg és nem tudom megcserélni, lehet, hogy nem is lehetséges.
2017. febr. 24. 01:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Eset internet security se ér szinte semmit, a tor meg egyenest veszélyes, mivel ott más a net szolgáltató és bank szerverén kívüli ismeretlen gépenát végzed, amiről semmit nem tudni. és ha egy hacker feltő azt akkor könnyedén lenyulhat bármi azon ketesztűl történő informáciot, adatott.
2017. febr. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 AntZ ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, a tor sokkal veszélyesebb még az explorernél is:

[link]

Bankoláshoz használj inkább comodo dragont:

[link]

2017. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tor-ozunk és aztán nézunk (bután)
2017. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!