Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb virusirtó?

Melyik a legjobb virusirtó?

Figyelt kérdés
Eset smart security vagy a avast???
2017. márc. 6. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
E kettő közül az ESET, de a kérdésfeltevés hibás. Nem lehet legjobbat kiválasztani két dolog közül, mikor egy csomó másik is van.
2017. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kaspersky, de a Malwarebytes is pl.
2017. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenki másra esküszik, nagyjából mindegyik ugyanazt tudja, csak más plusz opciókkal. Ha az ingyeneseket nézzük, akkor Avast Free. Eléggé sok mindent tud, nem eszi meg a gépedet, nem köt bele mindenbe, könnyű használni, stb.


Fizetősök közül nem tudom, nincs fizetős vírusirtóm.


Viszont én ettől függetlenül felteszem a uBlock Origin böngésző bővítményt. Vagy az Adblock Plust. Mind a kettő eléggé effektív, bár olvastam olyat, hogy a uBlock jobb.

2017. márc. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha fizetős akkor Kaspersky,ha ingyenes Avast Free.

Mindenki másra esküszik,nekem az ESET is rengetegszer mentette meg már a Win-t amire nem minden esetben volt az Avast Free képes de mivel ez nem kontárkodik bele mindenbe és nem eszik sok erőforrást így nálam az a befutó.

2017. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az AVAST Free vírusírtóra teszem a voksomat.

Nekem az már közel 1 éve van meg, ugyanazok a funkciók is elérhetők rajta, mint fizetősebb társai esetében, csak annyi a bibi vele, hogy iszonyatosan terheli a memóriát, lassú tőle a gép, de attól még teszi a dolgát.

Arra a kérdésre, hogy "melyik a legjobb"...

Nos, azt kell mondjam, egyik sem tökéletes, olyan nincs, hogy a "legjobb", mert szinte egyetlen vírusírtó nem véd 100%-ig.

Mindig is lesznek újabbnál újabb kártevők, amiket szinte egyetlen vírusírtó nem képes felismerni.

2017. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Minek
2017. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!