Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom házilag biztonság...

Hogyan tudom házilag biztonságosan kipucolni a gép belsejét?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy hangot ad, és mindig is halk gép volt. Tápegységek hogyan tudom kézileg kitakarítani, meg a többi hűtőt? Próbáltam tüdővel, de nem tudom mindenhol, porszívó Vál még nem merem. Valami jó ötlet? Boltba nem szeretném levinni, pénzem sincs most arra hogy kipucilják nekem, még nem nagyon merem másra bízni a gépemet.

#tisztítás #tápegység #porszívó #Számítógép portalanitás
2017. márc. 16. 08:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kompresszorral csak óvatosan! Ne fújd túl közelről, fogd le a ventiket, ne pörgesse őket, ill. figyelj oda, hogy a kompresszor által fújt levegőben lehet víz és/vagy olaj, ami nem tesz jót a gépnek.
2017. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az olaj semmit nem csinál neki...
2017. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Hominida ***** válasza:
Minimum ragadni fog rá a szutyok, ami viszont hőszigetelő, szóval én azért inkább nem kenném össze semmivel. Ráadásul az olajok egy része korrodáló.
2017. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tudom tudom, mondta haver, hogy a ventiket fogjam le, mert ha megpörgetem őket, csapágyasak lehetnek :) Köszönöm ajó tanácsokat, de legközelebb ha tisztítom, akkor ecsettel fogom, meg a tűdőmet XD
2017. márc. 18. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!