Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom eltávolítani ezt...

Hogyan tudom eltávolítani ezt a valamit (nova rambler)?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy valaki ismeri, de ha ismeri, találkozott már ezzel, kérem segítsen nekem, hogyan lehet eltávolítani. Utána néztem, párat próbáltam, mégis nem tűnik el. Köszönöm szépen a segítséget.

#vírus #eltávolítás #nova rambler
2017. máj. 19. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

nem lesz egyszerű!

ha még nem csináltál hasonlót, inkább kérj meg hozzáértőt.

lépésről-lépésre:

[link]


esetleg egyszerűbben, de ez nem biztos, hogy 100%-os eredményt ad.

Malwarebites'Antimalware alkalmazást letöltöd (ha engedi a nevezett vírus!)

Telepíted. Csökkentett módban!!! újraindítod a WINDOWS-t.

Futtatod a Malwarebites-t, a TELJES merevlemezt mély, vizsgálatot kijelölve.

ha lefutott, lehet akár több óra is!(lemez mérettől és adatmennyiségtől függő, és addig semmit nem tudsz használni a gépen!), amit talál töröld! (Karanténba rakja)

Majd, indítsd újra a WIDOWS-t, normál módban.

Kis szerencsével, így megszabadultál ettől a veszélyes orosz kártevőtől.

(Malwarebites helyett, ugyanígy futtathatod a Spyware Terminátor progit is, ha az felvan telepítve a gépedre)

2017. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dávid Csizmadia válasza:

Én erre jöttem rá:


megnyitod a Start menüt, Keresés programokban és fájlokban, oda beírod, hogy %appdata%, Kihozza azt hogy Roaming. Nyomsz egy entert, keresd meg benne azt, hogy (ha Mozzilát használsz) Firefox, megnyitod és az összes mappát ami benne van, azt kitörlöd. Ehhez a megoldáshoz nem kell semmit se letöltened, és így sokkal kevesebb esély van arra, hogy egymásik vírust is összeszedsz a kereső letöltésével. Ezt én nem rég csináltam meg, és sikerült. Nem dob át a Rambler-re. Ez egyébbként úgy jöhetett, hogy valami gyanúsat töltöttél le, ami megfertőzte a gépedet.

2017. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Google Chrome-t használok.
2017. máj. 30. 09:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Kérni fogok ismerősömtől, hogy telepítsen újra a laptopomat. Nem jött össze sehogyan az eltávolítása. Köszi szépen azért a segítségeteket!
2017. máj. 30. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!