Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen viselkedésvizsgáló...

Hominida kérdése:

Milyen viselkedésvizsgáló programok vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jó pár éve a Comodo Internet Securityt használom biztonsági eszközként. De, nem először, tele lett vele a tököm. Szeretnék találni valamit helyette, de nem tudom, mit keressek. (Windows 7.) A tűzfal tiszta ügy, a víruspajzs szintén. De a Comodónak van egy HIPS nevű funkciója, amit én viselkedésvizsgálónak hívok. A feladata azt monitorozni, hogy a programok milyen új folyamatokat indítanak, milyen fájlokat nyitnak meg, melyik akar módosítani a registry védettebb bejegyzésein és így tovább. Van olyan fontos és hasznos dolog, mint a tűzfal. Nagyon meg is lennék elégedve vele, ha a hibák fogynának a programból és nem csak lecserélődnének.


Ha a Comodo HIPS néven is tartalmazza ezt, nem tudom, hogy más biztonsági program milyen néven tud ugyanilyet. Tehát lehet, hogy találnék a Comodo helyett mást, viszont nem tudom, minek nevezik ezt vagy az ehhez hasonló funkciót. És hogy milyen elég megbízható biztonsági program van, ami ezt is tudja.



2017. máj. 20. 02:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!