Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudnám eltávolítani...

Hogyan tudnám eltávolítani ezt a vírust a gépemről?

Figyelt kérdés
A vírust úgy kaptam, hogy aktiválni próbáltam a Windows 10-et egy programmal, ami vírusos volt. Ezután jelentősen belassult a gépem, mindenféle "Little Farm" meg ilyen játékok települtek rá és a Chrome-ban egy másik kereső oldal fogadott, nem a Google. Ezért letöröltem a Chrome-ot és újra felraktam, de még mindig az az oldal volt a kezdőlap, a Windows Defender talált vírusokat, amiket az "offline módban" elvileg eltávolított, de ugyanúgy volt minden, ezért letöltöttem az Avast nevű vírusírtót, többször próbáltam telepíteni és végül valahogy sikerült és az is ugyanazt csinálta: volt egy hosszú vizsgálat, talált fertőzött fájlokat, elméletileg törölte őket, a gép egy kicsit gyorsabb lett, de a böngészőben még mindig vírusok vannak és nem lehet őket eltávolítani. Valamint az Avast-ban nem engedi bekapcsolni a valós idejű védelmet.

2017. jún. 2. 18:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és nem szeretném újratelepíteni a gépet.
2017. jún. 2. 18:30
 2/4 anonim válasza:
100%

Ezt én is benyeltem, de nekem sikerült eltávolítani ezzel:

[link]

Itt leirnak mindent mit hogyan. Magyar oldalt nem találtam,de a google lefordítja nagyjából,ha nem beszélsz angolul.

2017. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom!
2017. jún. 2. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen ezzel:

[link]

[link]

2017. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!