Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 10-re a Windows...

Windows 10-re a Windows Defender mellé telepítve a Malwarebytes fizetős verziója megfelelő védelmet nyújt?

Figyelt kérdés

2017. jún. 10. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
A legjobb vírusvédelem TE vagy. Tökmindegy, hogy felteszed a Kasperskyt, Malwarebytest tisztességesen megvéve, akkor is benyelhetsz akármit. Nekem nincs fent semmi.
2017. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem Eset Internet Security10 van.
2017. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Komplikato ***** válasza:
Malware cuccok ellen jobb, mint a neves vírusirtók, de csak a fizetős verziója. Viszont akkor kell még mellé vírusirtó is meg értelmes tűzfal. Csóri Defender nem túl combos védelemben, de el kell mondanom, hogy volt amikor olyan vírust megállított, amit a profi és friss vírusirtó észre sem vett. (Konkrétan gyanús weboldalon kínai IP-ről magától letöltődő és megnyíló PDF-be ágyazott vírus volt.)
2017. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok össznépi vitát, csak leirom tapasztalatomat. A W10 Defendere már annyira jó, hogy mindent érzékel, jó védelmet nyujt. Természetesen ez sem 100%-os (a legjobb védekező uis TE vagy!), mint az összes létező konkurrenciatermék sem, de legalább a Defender kizárólagosan a W10-re van kifejlesztve, mig a többi hatalmas megélhetési konkurrenciaharc terméke, minden platformra. Ha pedig a Defender elég, akkor minek még másik? Ráadásul ha másikat használsz, a Defender automatikusan kikapcsolódik, azt "gondolja", ha Te nem bizol benne, akkor átadja a védelem kockázatát neked. És akárhány virusirtót töltesz le, a védelmed nem lesz hatékonyabb.

Én messzemenőkig kiállok a Defender mellett. Nekem elég. Pedig nagy torrentező vagyok. Más idegen, gyanus oldalakról nem töltök. Olyan virusirtót ugysem találsz, ami 100%-os. A felhasználók többsége beszari, fél, nem ismeri fel a veszélyeket és veszélyezettségi állapotokat, virusirtókkal be akarja 100%-ig biztositania magát (ez lehetetlen), remeg a fertőzésektől. Ha te is ilyen vagy, akkor bármilyen virusirtót letölthetsz, amit jónak vélsz, amit tanácsolnak. Persze vele kikapcsolódik a Defender és legyengül a W10 biztonsági központja. Azt azért ne felejtsd el, hogy Microsoft terméket (W10) használsz és a Defender kizárólagosan erre lett kifejlesztve. Egy durva hasonlat: Olyan ez, mintha levest kanállal vagy villával ennél. A kanál evőeszköz speciálisan levesevésre, mig a villa, mely szintén evőeszköz, másra lett kifejlesztve. Más virusirtókat sokan gyártanak, méghozzá ugy, hogy ne csak Windows platformra legyenek jók, hanem valamennyire minden platformon működjenek. Megy is a hatalmas verseny köztük és bizony a félelemkeltésekből és félelmekből jól megélnek.

2017. jún. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Azért a Defender képességeiről tudnék vitatkozni. Rengeteg teszten hasalt már el a többi vírusvédelmi szoftverrel szemben. Kétésg kívül fejlődött ahhoz képest a rettenethez képest, ami régebben volt, de közel sem megfelelő.

A Malwarebytes olyan dolgokat is megtalál, amit a Kaspersky nem, de nekem a KIS vált be eddig legjobban. (és nagyritkán átszaladok az ingyenes Malwarebytes-al a rendszeren, biztos ami fix.) :D

2017. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bekai válasza:
UBUNTU Linux és nem kell aggódni a vírusok miatt.
2017. jún. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Linuxosként mondom, hogy az Ubuntu és minden ráépülő linux disztribúció egy nagy rakás sz... Legalább normálisat ajánlanál, ha nem a kérdésre válaszolsz.


A Windows Defender is igen silány - ezt számtalan teszt bizonyítja - , nem bíznék rá még egy olcsó gépet sem. A Malwarebytes már más. Ez talán felfogja, amiket a Defender átenged..

2017. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!