Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki meg tudja magyarázni...

Valaki meg tudja magyarázni ezt a jelenséget nekem?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú a történet, de belevágok.

Szóval, zenéket szedtem le Youtube-ról a 4k Downloader segítségével. Ezután TotCom-ban írtam nekik előadót, hogy a teló be tudja őket sorolni. Aztán FTP-vel rátettem telóra a majd' 2 tucat számot. De ebből kettőnek valami tök furca katyvasz lett a neve. Az egyiknek suicide|symmetry a másiknak murder|near|us. Ilyen formátummal, ahogy leírtam. A 2 zenefájlnak még csak semmi hasonlóság nincs a nevében. Újra feltettem őket, megint ugyanez. Ha anno LimeWire-ről szedett fájl ilyet csinál, ki sem írom a kérdést, de ez csak egy Yt videóból extractolt hangfájl. Szóval WTF volt ez?


Megjegyzem, a gépem nem vírusos tudomásom szerint. Keresni meg kerestem, hogy mi lehet ez, de nem találtam semmit azon kívül, hogy az első névnek valami niemand kontár előadóhoz van köze.



2017. jún. 21. 20:25
 1/2 nemma ***** válasza:
Passz...valaki ezekkel a metaadatokkal rakta fel a youtubra.
2017. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AntZ ***** válasza:
2017. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!