Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen laptopot vegyek egyetemre?

Milyen laptopot vegyek egyetemre?

Figyelt kérdés
Kb 220ezer van rá, de ez már a teteje, inkább 200körül vennék. Programtervező informatikusnak megyek, így gondolom egy i7 es proci nem ártana bele, plusz egy dedikált kártya. Ti mit ajánlanátok. (Nem nagyon játszanék rajta, max keveset, de nem az a fő cél).

2017. aug. 3. 13:24
 1/3 Dongaben ***** válasza:

Nem kell feltétlen az i7. Szerintem, egy ilyen is megteszi:

[link]

2017. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy használt, i5-ös üzleti laptop (DELL, Thinkpad) megteszi. Cégektől kell megvenni, garanciával.
2017. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 curiousgeorge09 ***** válasza:

Sziasztok!

Elnézést, kedves kérdező, igazából nem fogok érdemben hozzászólni, csak épp most akartam kiírni egy nagyon hasonló kérdést, ami felesleges lenne, így idekontárkodom picit. Szintén proginfón kezdek szeptemberben, és szintén laptopot vennék, de bennem elsőként az merül fel, hogy mi ennek a gépigénye? Valóban 200'000 Forintos gépekre van szükség? Jelenlegi szakmámban, és néha hobbiból szoktam programozgatni, de ehhez még igazából nem kellett semmi komoly konfiguráció. 100-120'000 Forint körül nézegettem gépeket, de ha azt mondjátok, hogy az kevés ehhez a szakhoz, akkor feleslegesen nem dobnám ki a pénzt. Még egyszer bocs az offért, és a válaszokat előre is köszönöm! Szép napot mindenkinek!

2017. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!