Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Saját hibából feltörték a...

Saját hibából feltörték a google fiókom (? )

Figyelt kérdés
Saját hibából megszerezték a fiókom jelszavát. Tudom az ip-jét, milyen eszközről jelentkezett be(pontos típús, márka) és a lakhelyét. Hatóság kizárva mert Ukrajnában élek(Kárpátalja), az illető viszont Magyarországon él.

2017. okt. 13. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz kezdeni az IP-címmel. Nem azonosítható be senki általa, a lakhelyet csak becsli a szolgáltató. Hatóság segítsége nélkül nem fog semmi történni. A szolgáltató nem kezd vele semmit, te nem tudsz kezdeni vele semmit.
2017. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg a google-nek e-mail?
2017. okt. 13. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt a megoldás hogy mit tehetsz. Levelezni nem tudsz kivel:

[link]

2017. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
És mit szeretnél csinálni? Ahogy írod, saját hibádból szerezte meg a jelszavad, kvázi mintha megmondtad volna neki, azaz semmilyen bűncselekmény nem történt. Amit esetleg ott látott már úgysem veheted el tőle, változtass jelszót és lépj tovább. És kapcsold be a kétlépcsős azonosítást, pont az ilyenek ellen véd.
2017. okt. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jelszót változtam, de még mindig benne van a fiókban, ezt onnan tudom hogy folyamatosan elkölti a pénzem egy játékban amibe google fiókkal vagyok bejelentkezve(amit amugy nem sokat jàtszok).
2017. okt. 20. 14:03
 6/6 anonim válasza:
Ha valódi pénzről van szó, akkor egyrészt tiltsd le a kártyát, vagy legalább töröld a hozzárendelést. Ha csak a játékbeli virtuálisról, akkor nem tulajdonítanék ennek ekkora jelentőséget. Egyébként az accounts.google.com oldalról indulva megtalálod az engedélyezett eszközöket és ott le tudod tiltani, hogy mi / ki férhet hozzá a fiókhoz. Ha ott kitiltod, biztos, hogy nem tud költekezni.
2017. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!