Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Google és a Mega ezt megmeri...

A Google és a Mega ezt megmeri tenni, mint a Microsoft OneDrive-val?

Figyelt kérdés

A Microsoft OneDrive csökkentette tavaly a tárhelyét 5 GB-ra és törölt másoknak adatot. Szerintetek a Google is megmeri tenni a Drive-val nem fogja csökkenteni a 15 GB tárhelyét, és a Google Fotó korlátlan tárhelyét megszüntetni?

És a Megát is?

Sók felhőtárhelyt hackertámadás érte, pár héttel ezelőtt a Yahoo-t is.


Nagyon sok támadás is van most tonnában, és nem nagyon vannak így biztonságban az adataim ha csökkentik vagy feltörik a hackerek az egész tárhelyet.



2017. okt. 23. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezert erdemes masodlagos tarolokent hasznalni ezeket az ingyenes szolgaltatasokat.
2017. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerinted van értelme 500 GB-t feltöltenem?

Amik zenék és filmek lennének.

Utazás közben jó lenne filmek és zenék között válogatni.

2017. okt. 23. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:

"Szerinted van értelme 500 GB-t feltöltenem?"


Ha a ráköltött pénz számodra kevesebbet ér, mint a kényelem, hogy bárhol, bármikor eléred az adatokat, akkor van.

2017. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én csak ingyen tárolnám fent, csinálnék sók fiókot.

Így is megéri?


Én pénzt nem költenék rá, mert nem olyan biztonságos mert bármikkor ki találhatnak valamit, Például olyan automatikus szűrőt ki találnak mint a YouTube-nál van, vagy hackertámadás történik mert mostanság sok van.

2017. okt. 23. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi az hogy meg meri? Az ő tulajdonuk, azt csinálnak vele amit akarnak. Nem fizető vendégnek k_ss a neve.


Ha meg hackerektől rettegsz, akkor használd a Megát, ott titkosítva tárolnak mindent, gyakorlatilag lehetetlen feltörni.

2017. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem itt gyakorin talán már 1 honnapja ezelőtt azt mondta egy válaszoló, hogy feltöltött saját fotókat és a Mega feltörte neki és törölte.


Meg is lepődtem ilyent mernek csinálni, így még a volt barátnőm képeit fel se merem tölteni mert akkor biztos egyszer észre veszi.


Vagy jobban járnék egy 16 GB-s SD kártyával?

2017. okt. 23. 14:04
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért adnak ingyen tárhelyet ha néha váltóztassák. Ha jól emlékszek régen a Google Drive 25 GB-t adott ingyen.


A nagybátyám Freemail-t használ, kellet neki csinálnia újat mert nem tudott már belépni mert a régit el b...szta a Freemail.

2017. okt. 23. 14:34
 8/8 A kérdező kommentje:

Marad a HDD.


Köszönöm a válaszotokat!

2017. okt. 24. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!