Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tegyek, ha feltörtek?

Mit tegyek, ha feltörtek?

Figyelt kérdés

Van egy Patrik nevű haverom. Múltkor csinált egy Youtube live-ot ,amibe beszélgettek... A live-al eggyidőben indult az én live-om , amiben kommentáltam a dolgokat. Aztán megnyitottam a Hangout-ot, a live miatt. Szépen vége lett a live-nak. Másnap az eggyik haverom kap egy "Jóanyázós" üzenetet az én Hangout-omról. Írtam neki, hogy nem én írtam és megbeszéltem a dolgokat. Jélszót változtattam, oszt csá...

Aztán egyik este anyukám kétségbeesetten fut át hozzám, és megmutatta mit "írtam neki" messengeren. Egy sértő üzenet. Anyámmal is megbeszéltük. Aztán éjfélig eredménytelenül nyomoztam

2 nappal később küld a Google egy olyan emailt, "Jelszava 1 órája megváltozott." Már tudtam, hogy ki az... Írtam Patriknak ,hogy mit töröket, meg trollkodik. Mert feltörte két nehéz jelszavam. Azt írta, hogy adjam át másik profilom, mert külömben nem enged be a fiókomba. Mit tegyek?



2017. nov. 6. 06:39
 1/3 anonim ***** válasza:
rendőrség
2017. nov. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt mi a phaszt jelent az, hogy "töröket"?


Másrészt vagy nem ő volt, és csak szivat, vagy rohadtul nem törte fel a jelszavadat, csak elbhasztál valamit.

2017. nov. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ő volt. Bevallotta. Aztán rendeződtek a dolgok...
2017. nov. 24. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!