Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az OneDrive-ra a Google...

Az OneDrive-ra a Google Drive-ra Google Fotókra Megára biztonságos feltölteni a volt ex barátnőim képeit?

Figyelt kérdés

Vannak közös képeink is, de az egyik volt nőmet még mindig szeretem és le szoktam tölteni a frissen készült képeit a facebookról.


Szerintetek érdemes ezekre a felhő tárhelyekre fel szinkronizálnom hosszú távra, és hogy ne legyen baj belőle?


Vagy inkább tároljam DVD lemezen? Vagy hol tároljam őket szerintetek?



2017. nov. 22. 12:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az exeddel közös fotód milyen értékes adatot jelent vajon egy hacker számára?

Szerintem semmilyet.

2017. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mit nyavalyogsz ezen ennyit. Ha ennyire paranoiás vagy, akkor ne töltsd fel és kész.

Ha viszont kiírod DVD-re, akkor meg betörnek hozzád és el fogják lopni.

2017. nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

# 12: Csak azért kérdeztem meg hogy tudjam hogy lesz e belőle bajom, a lány sajnos gyűlöl engem. Akkor feltöltőm őket.


Köszönöm a segítségeteket.

2017. nov. 23. 15:25
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha gyűlöl, akkor meg nem mind1 hogy megtalálja-e vagy sem?
2017. nov. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
# 14 Én nem szeretném hogy megtalálja, mert biztos fenyegetne.
2017. nov. 23. 22:27
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha a lány nem tud a képekről, akkor akár börtönbe is kerülhetsz! Ha tud róla, a beleegyezésével készültek a képek és ezt igazolják is a képek, tehát egyértelműen az optikába néz stb... akkor, ha nem osztod meg senkivel, csak tárhelyre teszed, akkor feltöltheted
2020. ápr. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!