Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit lehet tenni, hogy a skype...

Mit lehet tenni, hogy a skype egyenleg feltöltés biztonságos legyen? Skype egyenleg feltöltését figyeli egy hekker! A bankkártya száma alapján leürítette a bank számlámat!

Figyelt kérdés
Amerikába vásárolt on-line 3x,Libanonba 1x,félórán belül!Ráadásul én a kártyával Vietnamba vagyok.Mire feltudtam hívni a bankot leürítette a számlám!
2010. jún. 2. 06:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Amerika > Libanon > Vietnám

és mindezt kérdezzük meg egy Magyar oldalon

2010. jún. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak alapvető biztonsági követelmények amikor megadjuk a bankkártya és egyéb adatainkat interneten:

-nyilvános helyen nem internetezünk

-nyilvános hely az internetkávézó is

-nyilvános internetet (mcdonalds wifi) nem használunk

-háborús övezetben nem internetezünk

A többi a te dolgod.

2010. jún. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom ismered-e a PayPal szolgáltatást. Ha nem, akkor nézz utána.

Én azon keresztül intészem az összes netes tranzakciót. Bármit fizetek, azon keresztül megy.

Így a bankszámla a háttérben marad.


Plusz a bankodnál kérdezd meg, tudnak-e adni "virtuális bankkártyát". A segítségével egy elkülönített számlával tudsz pénzt kiadni. A számlára pedig mindig csak a szükséges összeget mozgatod arról a helyről ahol a tőke van.

2010. jún. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-esnek:igen Magyar oldalon,mert MAGYAR vagyok csak Vietnamba dolgozom!

2-esnek:A vállalattól biztonságos helyről internetezek.Ja meg Vietnamba 1975-be vége lett a háborúnak!

3-asnak:Nem ismerem,de utána járok.

egyébként mindenkinek köszönöm!

2010. jún. 3. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!