Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet a LinkedIn...

Hogyan lehet a LinkedIn profilomat törölni, úgy, hogy az már senkinek se jelenjen meg?

Figyelt kérdés

Ez volt: Emailt kaptam, hogy "meghívtak" a LinkedIn-re. Bár az sem biztos, hogy az hívott meg, akit kijelzett. Megjelent egy űrlap, hogy adjak meg adatokat. Mivel nem akartam regisztrálni, kiléptem az űrlapból. Mikor legközelebb néztem azt a bizonyos emailt, egy másfajta űrlap jelent meg; hogy igazoljam vissza, hogy ismerem a személyt, aki meghívott. Hát, elkezdtem visszaigazolni, mert tényleg ismerem, bár nem tartom valószínűnek, hogy meghívott, nem is akartam sehova feliratkozni.

Kért az űrlap névtől a munkahelyig emailcímet.

Emailjelszót. Na, azt már nem adtam meg!

Annak ellenére, hogy nem fejeztem be a regisztrációt valahogy beállította és most nem tudom törölni a profilt.



2017. dec. 7. 21:56
 1/1 BankiTamas_hu válasza:

Szia,

Bár már nagyon régi a kérdés, válaszolok.

2016-ban ezt írtam: [link]

Készítettem, 2021-ben, egy videót, hogy mobilon miképp tudod bezárni a Linkedin fiókodat: [link]

Szia,

Bánki Tamás

2021. márc. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!