Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírust kaphattam be,...

Milyen vírust kaphattam be, és mivel tudnám kitakarítani a gépről?

Figyelt kérdés
Amikor elindítom akármelyik böngészőmet pár pillanat múlva valami felgyorsított orosz zene indul el és borzalmas lassú a böngészés. Próbáltam Eset Nod32-vel megkeresni, de semmi.

2018. febr. 12. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Javascriptbe ágyazott trójai, vagy simán reklám. Telepíts a böngészőbe uBlockot.

És futtasd le a Ccleanert és a Malwarebytest.

2018. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi ez az Eset Nod32? Jó régi és nem fizetsz érte? Akkor semmit sem ér.

Ez a 30 napos próbaváltozat, aztán vedd meg egy évre.

[link]

2018. febr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ESET NOD32 és ESET Internet Security között csupán annyi a különbség, hogy a NOD32 nem tartalmaz beépített tűzfalat, de mindkettő ugyanazt a vírus adatbázist használja.
2018. febr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Régen, a Smart Security esetében ez valóban így volt (tűzfalas), de ma már sokkal többet tud az Internet Security11.

Zsarolóvírusok elleni védelem, Netbank és tranzakcióvédelem, Otthoni router rendszeres ellenőrzése is benne van.

2018. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 he84 ***** válasza:
Én a Kaspersky-t ajánlom, ez az egyik legjobb. Egy próbát megér.
2018. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!