Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom mind két személyn...

Hogyan tudom mind két személynek törölni a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Az a baj , hogy megszegtem egy-két szabályom , most épp azt , hogy megbíztam valakiben , de félek , hogy messengeren folytatott beszélgetésbe leírt titkaimat kikotyogja , hogyan tudom ezt fixálni , hogy ne tudjon bizonyítékot mutatni ha valakinek elmondja a titkom , valószínűleg nincs biztos módszer , de a remény hal meg utóljára

2018. febr. 28. 12:50
 1/8 A kérdező kommentje:
jah és aki akarná írni , a tiltástól még nem tűnnek el az eddig írt üzenetek
2018. febr. 28. 12:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Az illetö saját maga töröl mindent - más megoldás nincs.
2018. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak fizikailag.

Tehát a kezedbe veszed mindkét telefont és törlöd róluk a beszélgetést.

2018. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na igen , erre én is gondoltam , hogy fizikailag dehát tudjátok , hogy ez nem olyan könnyű , telefont feltörni nem szeretnék
2018. febr. 28. 13:25
 5/8 moozygoo ***** válasza:
Csak ha megvan az accja....
2018. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"valószínűleg nincs biztos módszer" Egyáltalán nincsen erre módszer a saját oldaladról. Amit egyszer leírsz és elküldöd az ott marad örökre. Erre akkor keltett volna gondolni.
2018. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed hibát követtél el, akkor döntsd el hogy ez neked mennyit ér, és köss üzletet azzal a személlyel a titkodért cserébe. Egyáltalán elárulhatnád azt hogy milyen viszonyban vagy azzal a személlyel. Pl. hogy szerinted most meg fog zsarolni téged, vagy szimplán anélkül elmondja. Ha szerinted inkább zsarolás nélkül kotyogná ki a titkaidat, akkor neked kell elébe menni, és tárgyalni.
2018. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha te kezdeményezed a tárgyalást, akkor az olyan, mintha saját magadat zsarolnád. Ha pénzt ajánlasz neki, akkor tuti, hogy vérszemet fog kapni. És ha ez így fog történni, akkor soha az életben nem fogsz ebből kikeveredni. A titkok tudása óriási hatalommal ruházza fel a zsarolót.

Legfeljebb azt tudom tanácsolni, hogy ne vesszél össze vele, mert akkor biztos, hogy felhasználja ellened az információt.

És végül az örök igazság: AMIT KÉT EMBER TUD AZ MÁR NEM TITOK!

2018. febr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!