Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki feltörte az E-mail...

Mihály3333 kérdése:

Valaki feltörte az E-mail fiókomat?

Figyelt kérdés
Amikor befejeztem a játékot (CS:GO), akkor megnyitottam az átfedést, és azon belül a keresőt és észrevettem, hogy be vagyok jelentkezve az email fiókomba (Gmail), de én nem jelentkeztem be. Megnéztem a Mozilla Firefoxot, de ott nem voltam bejelentkezve. Vissza mentem az átfedésbe, és megnéztem a fiókomat, de bontatlan volt az összes üzenetem (szerintem ez nem hacker támadásra utaló jel). Megnéztem a fióktevékenységet, de ott nem volt semmi probléma, utána megnéztem a jelszót, és az is rendben volt. Hozzá tenném azt is, hogy az E-mail fiókomhoz tartozó dolgokkal nincs semmi probléma. Ezt az egészet nem értem. Mi lehetett ennek az oka?
2018. ápr. 4. 07:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Mostakkor ki volt bejelentkezve a géméledbe, ha a FF nem?


Ugye azóta sem cseréltél jelszót?

2018. ápr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Átnéztem teljesen a fiókomat, de nem találtam semmilyen gyanús dolgot (a fiókomhoz nincs hozzá csatolva semmi, azaz nem található semmilyen gyanús oldal, és saját eszközről voltam bejelentkezve, amint befejeztem a játékot, pár perc múlva lépett be magától). Én nem szeretem a Chrome böngészőt, de sajnos a Steam átfedés használja.
2018. ápr. 4. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!