Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Meg tudom nézni, ha valaki...

Meg tudom nézni, ha valaki rácsatlakozik a wifimre? Nagyon lassú a netem is és a gépem is, nem tudom, mitől.

Figyelt kérdés

Alapból elég lassú a netem, de vidéken csak ez van.

Viszint még lassabbnak érzem, mint 1-2 éve.

Pedig még a gépem is új.

Lemérem, elvileg azt adja, ami a díjcsomagban van.

De az jutiott eszembe, hogy mi van, ha az egyik szomszéd fel tudja törni, és lopja a netet?

Én annyira nem értek hozzá, de nem hiszem, hogy túl bonyolult.

A jelszó az, amit a szolgáltató adott, a routeren van, így legalább nem tudom elfelejteni meg elkavarni.

Hogy tudom megnézni, hogy hány eszköz csatlakozik rá?

Házon belül 2 laptop, + a telefonom, de ezeket nem egyszerre használjuk általában.


2018. aug. 5. 11:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az elmondottak alapján felesleges szakmai instrukciók adása.Mert a kérdező egy mukkot nem ért meg.Szerintem nem lopják egyszerűen a rouer vacak.Ha meg a kérdező azt gondolja hogy lopják kérjen meg egy szakembert hogy változtassa meg a jelszót.De szerintem egy router cserével többre menne.Hogy milyet vegyen szintén azt mondom szakboltban majd adnak tanácsokat.
2018. aug. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Laikusnak laikus módon kell tanácsot adni. Egyszerűen megfogalmazva, mert nem biztos, hogy érti. Én kicserélném ezt a routert, ha céges, akkor cseréljék ők. Ennyi.
2018. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!