Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az oprend.hu-n található...

Az oprend.hu-n található integrált Windows 7 telepítő az biztonságos? 17/f

Figyelt kérdés

Szeretném újratelepíteni a gépemet, de csak a gyári SP1-es telepítőm van (2012-ben égettem ki a DVD-t, azóta azt használom).

Jobb ha letöltök ilyen integrált telepítőt? Nem kell fél napot várnom amíg települnek a frissítések ?

Nincs benne semmi vírus, vagy kémprogram, backdoor?



2018. aug. 15. 22:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Fontos lenne, hogy stabil legyen a rendszer, ne fagyjon le (az a régi telepítőm az az volt, mivel gyári ISO fájlt töltöttem akkor le), mivel rengeteget dolgozom Adobe Photoshop és Illustratorban.
2018. aug. 15. 22:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztonságos.
2018. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg ez a legbiztonságosabb mivel a microsoft oldaláról töltheted le. A progi adni fog egy linket és azzal letudod tölteni. [link]
2018. aug. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy le lehet tölteni az MS oldaláról is, de az is csak a gyári telepítő, utána még vagy 200 frissítést akar majd telepíteni.

Akkor ha gyári telepítőt teszek fel inkább letiltom a frissítéseket.

2018. aug. 16. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!