Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mindenképp töröljem a laptopró...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Mindenképp töröljem a laptopról a 3.5.1.2522 Malwarebytes Premium Trial 14 napos próbaverzióját, hogy egy másik vírusirtót telepítsek fel azért, hogy hátha talál még valamit a gépen?

Figyelt kérdés

A Malware-t, ha törlöm a karanténba helyezett file-ok ott is maradnak? Többet azt nem találom meg? És hogyan lehet törölni végleg? Adjam át egy szakembernek


Futtattam a Defendert, ami semmit sem talált, ellenben a Malwarebytes jó sok kártevőt terelt nekem össze, melyeket karanténba helyeztem.

Így gyorsabb is lett a laptop.

Azt a javaslatot kaptam, hogy csökkentett üzemmódban futtassam az Eset-vírusirtót.

Ezt: [link]


Igen ám, próbáltam a laptopot csökkentett üzemmódba újraindítani, de a megadott útvonal nem működött.

A netről néztem le, és azt próbáltam ki, így visszaléptem.

A leírás így nézett ki, a Windows 10-re:

1., kattintson a START-menüre, majd a FŐKAPCSOLÓRA, majd a SHIFT-gomb folyamatosan nyomva tartása mellett kattintson az ÚJRAINDÍTÁSRA,

kattintson a HIBAELHÁRÍTÁSRA,

2.,kattintson a SPECIÁLIS LEHETŐSÉGEKRE,(ezt nem találtam),

innentől kezdve nem tudtam tovább lépni erre:

kattintson az INDÍTÁSI BEÁLLÍTÁSOKRA,

kattintson az ÚJRAINDÍTÁS gombra,

nyomja meg az 5-ös gombot a bill.-en, ezzel kiválasztva a csökkentett üzemmód hálózattal opciót.


Most nem viccből írtam le, mivel nem találom újra azt az oldal, ahol ezt javasolták, mert inkognitóban netezem.

Annak, aki profi ez nagyon egyszerű, de nekem kicsit lassabban ment, mert csak alapfokú sz.technikát végeztem, vagy 10 éve.

Csak azt szeretném tudni, mit nem láttam, ami fontos lenne?

Köszi!



2018. aug. 20. 14:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kedves Zoltán!


Ismét köszönöm a segítségedet, és biztosan másoknak is segít a link.

Igen, a Win 10-et használom.

2019. febr. 4. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!