Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírust kaphattam? Mit kellene...

Vírust kaphattam? Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Van egy régebbi típusú Wifi adapterem (gépbe dugva fognia kellene a Wifit). Régen Windows7-el egyből működött ,de most Windows10-en nem talál hozzá drivert. Interneten elkezdtem keresni,azthittem,hogy találtam. Letöltöttem ,viszont ahogy megnyitottam a mappáját (zárt mappa ikonja volt) aztán letöltött 3 orosz programot (ezeket töröltem) és a böngészőbe bővítményeket állított be (ezeket is eltávolítottam).

Hiába töröltem mindent ,a böngészőm azóta furán viselkedik. A google kezdőlapján is reklámok vannak és ha keresek valamit akkor kiadja amit kerestem,de a lista fölé tesz egy csomó olyan találatot ,amit eddig nem (ezek kevésbé hasznosak).

Mit tudok csinálni? Víruskereső nem talált semmit ,ahogy a Malware kereső sem.


2018. szept. 11. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Telepítsd újra a Windowst és jegyezd meg egy életre, hogy drivert csak a gyártó weblapjáról vagy a Windows Update-ről töltünk le, esetleg még a Driverpacks.net, ami megbízható.

Ha ezek közül egyiken sincs, akkor nem létezik driver az adott eszközhöz az adott rendszerre.

2018. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neten Windows7-hez sincs driver ,pedig azon mukodott.
2018. szept. 11. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!