Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A vírusírtóm mindig feldobja,...

Zyebra kérdése:

A vírusírtóm mindig feldobja, hogy a JS:Cryptonight vírust blokkolta. Mi ez a vírus? Hogy tudnám végleg törölni?

Figyelt kérdés

2018. szept. 29. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy bányász javascript.

"A Js Miner egy kriptobányász, amellyel webhelytulajdonosok bevétellé alakíthatják át a látogatók számítógépének felesleges teljesítményét (CPU és GPU). JavaScript kód segítségével végez Monero-bányászatot, amíg a látogatók a webhelyet böngészik."

Ne látogasd többet azt az oldalt, aminél ez előjön, használd a böngésződhöz a No Coin kiterjesztést.

Futtasd le a gépeden az Adw Cleaner-t:

[link]

2018. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A sorozatbarát oldalon szokott ez nekem felugrani. Évek óta használom az oldalt, de soha nem volt ilyen problémám nem tudom miért lett ez most hirtelen.
2018. szept. 29. 15:42
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha mindent megcsináltam amit mondtál, de még mindig felugrik akkor mit csináljak?:(
2018. szept. 29. 17:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Használj reklámblokkolót - például uBlock Origin-t - az megfogja az ilyen kártevőket még a szkript betöltődése előtt.
2018. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, így legalább a sorozatbaráton kívül minden mást tudok használni. Sajnálom, hogy a sorozatbarátot nem engedi. Most fogalmam sincs, hogy hol fogok sorozatokat nézni.
2018. szept. 29. 22:12
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

"Most fogalmam sincs, hogy hol fogok sorozatokat nézni."

A Sorozatbaráton. Tökéletesen használható uBlock Origin segítségével.


Egyébként pedig Google a barátod:

[link]

2018. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem használható, pont ezért írtam. Hiába van fent a bővítmény, akkor is feldobj a vírust.
2018. okt. 2. 15:18
 8/9 A kérdező kommentje:
És vannak sorozatok amik csak ott vannak fent máshol nem. Ezért vagyok mérges. De köszi a googlet én is tudom használni...
2018. okt. 2. 15:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Az alábbi topikban:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__..

kifejtettem és bizonyítottam, hogy a uBlock Origin használható (jómagam Linux alatt használom, ahol a Coinminer/Cryptonight a uBlock Origin nélkül kifejtené a hatását, de nem fejti ki). Leírtam, mire kell figyelni (minden ilyen reklámblokkoló bővítmény lassan indul, ezért üres lappal érdemes indítani a böngészőt, majd később megnyitni a kérdéses oldalt).

2018. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!