Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírus lehet? Az ikonjaim...

Vírus lehet? Az ikonjaim meghülyültek megakartam nyitni vmit és kijelölt több ikont mindet megnyitotta meg megduplázta a ikonok számát az asztalon akk a firefoxot amikor megnyitom minden egyes oldalt új ablakba nyit meg!

Figyelt kérdés

Az ikonjaim meghülyültek megakartam nyitni vmit és kijelölt több ikont mindet megnyitotta meg megduplázta a ikonok számát az asztalon akk a firefoxot amikor megnyitom minden egyes oldalt új ablakba nyit meg! Tegnap esete óta csinálja ezt! Lefutattam a nod32őt de nem talált semmit. Most meg már kezd rendbe jönni nem nagyon csinálja ezt! Lefutattam a nod32őt de nem talált semmit. Most meg már kezd rendbe jönni nem nagyon csinálja ezt!

Lefutattam a nod32őt de nem talált semmit. Most meg már kezd rendbe jönni nem nagyon csinálja ezt!


2010. jún. 24. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vírus lesz! A nod nem ér semmit! Szerintem vírus lesz! A nod nem ér semmit! De lehet hogy valamit elnyomtál! Ne kérdezz meg egy dolgot kétszer!Ne kérdezz meg egy dolgot kétszer! De lehet hogy valamit elnyomtál! Ne kérdezz meg egy dolgot kétszer!
2010. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első xDDDD nagyon szakadok
2010. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan mintha beragadt volna a ctrl+a,c,v egyszerre ez nagyon lol. Én ellenőrizném, hogy nem-e a nutellátol ragadt-e össze!
2010. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

első

xD

jolvan na XDDDDDD

nem kell izélni.xd

2010. jún. 24. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Beragadó billentyű, egyetértek.
2010. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!